sadsad x
asdasd
%56
Ürün Fiyatlarını Görebilmek için Lütfen Giriş Yapınız.
Predictor

Predictor Early Erken Gebelik Testi

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Predictor Express Hızlı Sonuç

  Özet Bilgi: Predictor hamile olan kadınların idrarındabulunan hamilelik hormonu olan Koryonik Gonadotropin (hCG) miktarını ölçerekçalışmaktadır. Bu sayede hamilelik şüphesi duyan kadınlar bu test ile en hızlısonucu alabilmektedirler. Bu hormon aşılamadan hemen sonrasında plasentadansalınmakta ve hamileliğin erken evlerinde de artarak devam etmektedir. Hamile olankadınlarda bu hormon seviyesi 5mlU/ml’den fazla olmaktadır. Bu teste tahminiolarak adet gününüzden itibaren

  hCG miktarını %99 oranında bir doğruluk iletespit eder.

   

  Markası: PREDICTOR

  Cilt Tipi: Tüm cilt tiplerine kullanıma uygundur.

  Ürün Gramajı: 

   

  Predictor Express Hızlı Sonuç Ürünün Özellikleri

  Predictor ürünü günün herhangi bir saatindekolayca kullanım sunmaktadır. Testi uygulamadan önce aşırı sıvı almak hamilelikhormonunu sıvılaştırabilir bu nedenle normal derecede sıvı alınarak testyapılmalıdır. Düzensiz bir adet döngüsüne sahipseniz, testinizi son ayın enuzun döngüsünden hesaplayarak uygulamalısınız. Predictor Express Hızlı Sonuçuygulamaya âdetinizin geciktiği günden itibaren başlamalı ve testiuygulamalısınız.

   

  Ürün’ün Kullanım Şekli

  Ürünü uygulama aşamasında,testi idrar akışına uygulamalısınız. Test çubuğunu emici ucu aşağı dönük olacak şekilde 5 saniye boyunca tutmanız yeterli olacaktır. Bu uygulama şeklini kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda ikinci bir kullanım yolu olan; idrarı temiz,kuru bir kaba almak ve emici ucun tamamını idrara daldırarak yalnızca 20 saniye beklemek olacaktır. Bu aşamaların ardından kapağı geri takmalı ve çubuğu gösterge penceresi üstte olacak şekilde düz bir yüzeye koymalısınız. Sonucu bir dakika içerisinde sizlere hızlı bir şekilde sunacaktır. Eğer sonuç penceresinde iki pembe çizgi var ise (bir çizgi diğerine göre daha soluk olabilir) bu sonuç hamile olduğunuz yani pozitif anlamına gelmektedir. Eğer sonuç çizgisine bir tane pembe çizgi varsa bu da negatif sonuç yani hamile olmadığınızın göstergesi olmaktadır. Ürün paketinin üzerinde kullanım şekli açık bir şekilde anlatılmıştır bu nedenle kolay bir şekilde uygulama yapılır.

  >S.K.T<
  :
  Ağustos 2019/ /
  Teslimat Bilgisi
  :
  hafta içi 13:00 e kadar verilen sipariş aynı gün kargoya teslim edilir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.