%61
Ürün Fiyatlarını Görebilmek için Lütfen Giriş Yapınız.

Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik Burun ve Göz Temizliği İçin 10 Adet 5 ml Tek Kullanımlık Flakon

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bebeklerin burnunun banyo yaptırıldıkları sırada yıkanması tavsiye edilir. Bu aynı zamanda bebeklerin nezle veya farenjit olmalarına engel olacaktır. Burun tıkanıklığı olduğu zaman bebeklerin nefes alıp vermesi oldukça zorlaşır. Bebekler altı ay dolmadan önce ağızdan nefes alıp veremez. Nefes alıp vermedeki bu zorlanmalar uyku bozukluğuna veya beslenme zorluğuna neden olabilir. Nezle olunduğu zaman burun gündüz akar ve gece sık sık tıkanır. Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik 10 Flakon bebek, çocuk ve yetişkinlerin günlük göz ve burun yıkamasında kullanılır. Tek dozluk kullanım ambalajı ile hijyenik ve güvenlidir. Burun deliklerinde oluşan tıkanmalar, boğazı etkileyerek solunumda zorluk oluşturur ve çoğu zaman ikincil enfeksiyonlara neden olur. Özellikle bebekler ve küçük çocukların burundaki bu tıkanıklığı atmaları daha da güçtür. Mukus yüzünden zorlaşan burun temizliğinde yardımcı olur. Fazla salgının yok edilmesini sağlar. Nemlendirici özelliği ile yetişkinlerde burun kuruluğunu hızlıca gidermeye yardımcı olur. Yetişkinler ve çocuklarda olduğu gibi, küçük çocuklarda da göz dış çevresinde(kirpiklerin) temizliği için kullanılabilir.

  Kullanım Şekli

  Buruna; temizlik ihtiyacına bağlı olarak, her burun deliğini günde birkaç kez Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik Burun ve Göz Temizliği İçin 10 Adet 5 ml Tek Kullanımlık Flakon ile yıkayınız. (Günde 1-6 kez ya da gerektiği kadar)

  Göze; Günde 1-6 kez ya direkt olarak göz kesesine damlatılarak ya da steril kompres yardımı ile kullanabilirsiniz.

  Bebeklerde; bebeğinizi yatar pozisyona getirip, başını yana çeviriniz. Flakonun ucunu nazikçe burun deliğine yerleştiriniz. Gerekli dozu elde etmek için flakona yavaşça bastırınız. Bu işlemi gerekiyorsa diğer burun deliğine de uygulayınız. Küçük bebeklerde orta kulak enfeksiyonu riskinden korumak için ürünü olabilecek en az basınçla uygulayınız. Solüsyonun işlevini yerine getirmesini beklerken bebeğin başını kaldırınız, artan sıvıyı nazikçe siliniz. Küçük bebeklerde bebeğin burnunu silerek tamamlayınız.

  İçerik

  %0,9 oranında Sodyum Klorür içerir
  Teslimat Bilgisi
  :
  hafta içi 13:00 e kadar verilen sipariş aynı gün kargoya teslim edilir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.