sadsad x
asdasd
%40
Yeni
Ürün Fiyatlarını Görebilmek için Lütfen Giriş Yapınız.

Natural Healthies Vitamin C 100 Tablet

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet

  Naturel Healthies C Vitamini 100 Tablet L-askorbik asit olarak da bilinen C vitamini, doğal olarak bazı gıdalarda bulunan, başkalarına eklenen ve bir diyet takviyesi olarak bulunan suda çözünür bir vitamindir. Çoğu hayvandan farklı olarak, insanlar, C vitaminini endojen olarak sentezleyemez, bu nedenle de önemli bir diyet bileşenidir 

  C vitamini, kolajen, L-karnitin ve bazı nörotransmitterlerin biyosentezi için gereklidir; C vitamini protein metabolizmasında da yer alır. Kollajen, bağ dokusunun, yara iyileşmesinde hayati bir rol oynayan vazgeçilmez bir bileşenidir. 

  C vitamini açısından zengin meyve ve sebzelerin avantajlı etkileri uzun süredir bilinmesine rağmen, 1933 yılına kadar bilimsel olarak izole edilmemiştir. 

  C vitamini, cilt, tendonlar, bağlar, kan damarları, kemikler ve kıkırdak gibi çeşitli dokular tarafından ihtiyaç duyulan bir protein türü olan vücutta kollajen üretiminde önemli bir rol oynamaktadır. Dokunun büyümesi ve onarımı sürecindeki rolüyle tanınır. 

  Ek olarak, C vitamini vücuttaki serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olan bir antioksidandır. Vücutta zamanla serbest radikal birikmesi gelişmiş yaşlanma ve kanser, kalp hastalığı ve artrit gibi sağlık koşullarıyla ilişkilendirildiği için bu önemlidir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.